Další dvě výhry do sbírky juniorů

TESLA PARDUBICE  – BASKET PODĚBRADY

70 – 51 (17 – 13, 34 – 27, 56 – 33)

BODY: Fiedler 17 (16 doskoků), Provazník 12 (1×3), Lejsek 12 (1×3, 9 doskoků), Málek 10 (1×3), Klimeš 5 (1×3), Fecko 5, Janoušek 4, Mikulec 2, Pánek 2, M. Šrámek 1, Bílek 0.

     Poděbradští nepřijeli na Studánku v úplně optimálním složení a na jejich výkonu to bylo jaksepatří znát. Naši hráči v tentokrát téměř kompletním složení toho využili naplno a po solidním výkonu pohříchu doprovozeném opět 28 hloupými ztrátami míče bezpečně zvítězili a oplatili svému soupeři vysokou porážku z lázeňského města. Nejvýraznějšími postavami duelu byli s chutí hrající FIEDLER s LEJSKEM. S přítomností tohoto hráče vždy narůstá výkon a sebevědomí našeho týmu o 100%, což sobotní duel opět jednoznačně potvrdil.

TESLA PARDUBICE – BK BRANDÝS N/L

86 – 58 (27 – 10, 43 – 23, 63 – 48)

BODY: Klimeš 25, Fiedler 16 (12 doskoků), O. Bílek 13 (1×3), Fecko 9, Mikulec 7 (11 doskoků), Baloun 6, Pánek 4, Toman 3, Málek 3 (1×3), Valenta 0,  Zdobinský 0.

     Další soupeř ze středních Čech je zatím outsiderem skupiny, ale oproti úvodnímu utkání udělal určitě mílový krok vpřed. Očekávaná výhra našeho týmu snad nebyla díky povedenému vstupu do utkání ani chvilku v ohrožení, ale stačila chvilka ztráty koncentrace ve druhé čtvrtině a v mžiku se poměr sil na hřišti otočil. Důraznější slova v šatně o přestávce zabrala a zbytek utkání už se zase hrál podle not Tesly, která pohříchu dokázala vyrobit ještě o jednu ztrátu míče víc, než v sobotním duelu… To je faktor, který tým vedle (ne)úspěšnosti zakončení ze všech pozic dostává na výrazně nižší úroveň, než by mohl být. Potěšitelnou zprávou je, že  se konečně dokázal v koncovce předvést Jakub KLIMEŠ. Snad ho 25 nastřílených bodů nakopne i do utkání se silnějšími soupeři. Za zmínku stojí i úžasná bojovnost MIKULCE, jenom to jeho katastrofální zakončení zpod koše bohužel neustále sráží jeho výkony ke dnu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.