Vítězství juniorů s Vysokou devalvuje neúčast hostující superstar Bubeníčka

TESLA PARDUBICE – BK VYSOKÁ NAD LABEM

64 – 49 (31 – 20, 39 – 28, 55 – 39)

BODY: O. Provazník 12 (6 doskoků), M. Šrámek 11 (5 zisků), Fiedler 9 (12 doskoků, 5 zisků), Adamec 7 (5 doskoků), Pánek 7 (1×3), Kněžour 4 (5 doskoků),  Málek 4, Mikulec 4 (12 doskoků), Fecko 3 (7 zisků), Voborník 2, Toman 1.

Až ve třetím vzájemném duelu se našim juniorům konečně podařilo zdolat nepříjemný tým z nedaleké Vysoké nad Labem, ale vítězství poněkud ztrácí hodnotu neúčastí hostujícího lídra týmu BUBENÍČKA. V tesláckém dresu debutoval Adam KNĚŽOUR z BK, hráč s vynikajícími fyzickými předpoklady pro basketbal ale bude muset trošku více zařadit do hry „myslivnu“ a naučit se být více kreativním na úkor snahy o zakončení za každou cenu. Povedený začátek znamenal rychlé desetibodové vedení, ale to bylo ze strany domácích až do poločasu všechno. Ve třetí části narostl náskok Tesly až na 16 bodů, ale závěrečná čtvrtina už zase byla z její strany spíše odvarem a tak lze konstatovat, že to byl ze strany domácích asi nejslabší výkon za poslední dva měsíce. Mnohé lze svést na skutečnost, že někteří hráči museli hned po utkání odehrát další duel za béčko mužů ve Východočeské lize, a proto jejich koncentrace na hru v některých momentech nebyla určitě stoprocentní, a to i proto, že je trenér využíval na hřišti o něco méně než jindy.  Nicméně každá výhra se počítá a náš tým se po porážce Poděbrad v Jindřichově Hradci dostal do vedení v šestičlenné skupince play out, což je určitě velmi pozitivní skutečnost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.