Zemřel Miloš Chrudimský

Necelý týden před připravovanou oslavou 65. výročí existence našeho oddílu basketbalu v neděli 28. května náhle zemřel jeden z hlavních organizátorů akce, předseda našeho oddílu basketbalu, MILOŠ CHRUDIMSKÝ. Ačkoli se potýkal s různými zdravotními neduhy, jeho smrt na všechny zapůsobila jako blesk z čistého nebe. Pro klub vykonal množství mravenčí práce a právě na oslavy výročí se hodně těšil a věnoval jim množství svého volného času. Dokázal stabilizovat klub po bouřlivých finančních potížích, dal mu originální oranžovo-černé barvy, užíval si úspěchů A týmu v posledních letech, plánoval jeho zářnou budoucnost. Jeho srdíčko mu bohužel selhalo už v 59 letech…

Teslácká basketbalová rodina se s ním rozloučí symbolicky den před svými poněkud zachmuřenými oslavami v pátek 2. června v 15.15 h v pardubickém krematoriu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.