Celostátní liga juniorů

Junioři bez pivotů i bez střelců = bez nároku

TESLA PARDUBICE – BK PARDUBICE B – HOLICE

46 – 72 (16 – 10, 25 – 26, 32 – 55)

BODY:Vondráček 17 (3×3), Procházka 7 (6 doskoků), Fecko 6, Šrámek 6, O.Bílek 5, Lejsek 3 (1×3, 9 doskoků)  Janoušek 2 (6 doskoků), Kostka 0, Mikulec 0, O.Provazník 0.

Na sklonku jarních prázdnin, po lyžovačkách, s minimem tréninku se hrál oboustranně neplodný první poločas, což teslákům hrajícím bez obvyklých pivotmanů v hodně nízkém složení vyhovovalo. Impotentní byly oba soubory na hřišti a tomu odpovídalo i poločasové skóre. Jenomže koncovka domácích zůstala bezzubá i nadále, hosté se rozjeli k obvyklému střeleckému výkonu  a zejména zásluhou ULRYCHOVA vzkříšení už nadále impotentním teslákům nedali šanci pomýšlet na konečný úspěch.  Ničemu jinému nevěnujeme v tréninku tolik prostoru jako střelbě, ale výsledek konání je neustále žalostný – koše jsou pro většinu hráčů zakleté a střelecká  (ne)úspěšnost  trvalá. Otázkou zůstává, zda to v některých případech vůbec lze zlepšit…

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.