Kadeti se Žďáru „pomstili“ za juniory

TESLA PARDUBICE – VLCI ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

124 – 36 (26 – 6, 68 – 16, 102 – 26)

BODY: Avuk 22 (1×3, 5 zisků), Kalhous 17 (2×3), Míča 15 (1×3, 7 zisků, ale i 4 ztráty), Urbánek 14 (1×3, 7 zisků), Suchomel 13, Zdobinský 11 (1×3), Knol 10, Adaqmec 9 (6 asistencí, 5 doskoků, 5 zisků), Tichý 7 (2×3), Voborník 4 (6 doskoků), Zedek 2, Valenta 0.

Úterní dohrávka začala na Studánce s hodinovým zpožděním způsobeným sněhovou kalamitou na Nasavrcku, ale silnou sestavu domácích to nikterak nerozhodilo a od začátku do konce sedmičku statečných z Vysočiny válcovala aktivní obranou, rychlostí i poměrně přesným zakončením protiútoků. Populární stovku zasadil soupeři znovu velmi aktivní Filip ADAMEC již na konci třetí čtvrtiny… Po nedávném fiasku juniorů s tímto soupeřem to byla odveta se vším všudy. Hosté v podstatě čelili neustálému tlaku našich hráčů,  a to v jakémkoli složení. Žádný z dvanáctky domácích neodehrál víc, jak 20 minut a méně než 13 minut. Kdyby kadeti mohli odehrát celou soutěž v takhle silném složení, mohli by se klidně rvát o příčky nejvyšší, ale všichni chápou, že to je vzhledem k povinnostem mnoha z nich v BK utopistické přání a že zejména zápasy na cizích hřištích budou v úplně jiné sestavě o něčem úplně jiném.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.